۳۸۱-بخند تا…

                                                                             laugh.jpg

امروز را دوست داشته باش و فردا و دیروز را. روزی که به دنیا امده ای و روزی که از دنیا خواهی رفت. زندگی همین است. نه فی نفس زیباست و نه زشت. این ماهستیم که به ان زیبایی می بخشیم با بودنمان و خنده هایمان. خنده را آرزومندم که نمودی از شادی و سلامتی است.كودكان بيشتر از ما بزرگترها مي خندند و ما هر روز لبخند بيشتر از لبانمان دور مي شود . در روز چند دقيقه در جمع خانواده مي خنديم؟
 
                                                                               laugh2.gif

 

 

۳ Responses to “۳۸۱-بخند تا…”

 1. بهار هاشمي Says:

  آري، مي گويند بخند تا دنيا به رويت بخندد! آنهم Ú†Ù‡ خنديدني… به ياد دلقكي افتادم كه آرزويش نشاندن خنده بر لبان مردمي غمگين بود Ùˆ خودش غمگين ترينشان بود! رسالت سنگيني ست.

  شاد باشيد.

 2. مثل هميشه Says:

  ۱- سلام
  ۲- خنديدن Ùˆ خندان ÙŠÚ© موهبتي است Ú©Ù‡ بر انساني حادث نميشود .
  ۳- بسياري از افراد هستند در ظاهر بسيار خندان Ùˆ خوش صورت اند اما در در باطن سيرتي ديگر دارند Ùˆ ميخواهند با خنده به اصطلاح بار خودشان را ببرند .
  ۴- خنده هم بمانند بسياري از رفتارهاي اجتماعي بايد در زمان Ùˆ مکان خودش انجام شود اگر شما وسط ÙŠÚ© جلسه هيئت مديره Ú©Ù‡ با حضور بسياري از اعضا عصا قورت داده به ناگاه خنده اي را برپا کنيد مسلما بسيار ناخوشايند خواهد بود Ùˆ …
  ۵- از روي خنده Ùˆ شادي افراد نميتوان به اصل مطلب Ùˆ راز دلهاي آنها پي برد . بسيار افراند Ú©Ù‡ ظاهري شاد Ùˆ لباني خندان دارند اما در دل آنها کوهي از غم Ùˆ گريه است .

  مثل هميشه خندان باشيد

 3. علی Says:

  با سلام لطفا جواب این سوال مرا در یکی از شماره های بروز رسانی وبلاگ نمایش دهید چون فکر میکنم برای همه مدیران مفید باشد.
  اگر مدیری همه مسئولان و مشاوران را جمع کند و از آنها بخواهد درمورد یک یا چند رفتار او نظر دهند و هر کس نظری داد همانجا با دلایل گوناگون سعی در توجیه کارهای خود و مجاب نمودن طرف مقابل کند آیا کار صحیحی انجام داده است؟ مضرات احتمالی این کار برای سازمان چیست؟ با تشکر

Leave a Reply