۳۸۴-بازي كن ولي با روش خودت!

تعامل و مدارا بسياري از اوقات در مديريت لازم است . گاهي شايد لازم باشد حتي توقف كرد و منتظر شرايط مساعد براي اجراي يك طرح و ايده شد و حتي اگر لازم شد حتي بايد گامي هم به عقب برداشت ولي همه اينها بالاخره يك حدي دارد .نبايد از اصول اصلي و هدف نهايي دور بيفتي و حتي شايد لازم باشد براي حفظ اصول حتي با احتمال شكست مقطعي وارد گود شد .با ديدگاه خودت بازي كني و ببازي بهتر از اينستكه با ديدگاه ديگران پا به ميدان بگذاري و شكست بخوري.

۵ Responses to “۳۸۴-بازي كن ولي با روش خودت!”

 1. همكار Says:

  یک قاعده کلی: بازنده، بازنده است! چه با اصول خودش و چه با اصول دیگران.
  البته منصفانه بگویم: برنده شدن با اصول دیگران مخصوصا از نوع اصول نامردی هم بازنده شدن است هر چند کسی نفهمد.
  اما همانطور که قبلا گفته ام، بازنده شدن یا برنده شدن مهم نیست. مهم بازی جوانمردانه است.

 2. همكار Says:

  مهم بازی جوانمردانه است هر چند کسی نفهمد!
  اما بهای سنگینی که آدم باید برای جوانمردی بدهد در اوضاع ایران -برای خیلی ها- نمی ارزد.
  بدین معنی که وقتی سطح میانگین ناجوانمردی بالا رفت، هزینه باخت خیلی بالا می رود و شاید اصلا بازی کردن ارزش خودش را از دست داده باشد. این موضوعی است که تعدادی از آدم های به ظاهر کودن، با فراست عجیبی درک کرده اند و مدت هاست از صحنه بازی کنار رفته اند.

 3. همكار Says:

  از طرف دیگر، زندگی بازی ناگزیری است. نمی توان کاملا از بازی های آن کناره گیری کرد. خیلی ها را می بینم که تلاش عجیبی برای زندگی می کنند تا حداقل ها را داشته باشند.
  دردناک است….

 4. مدير Says:

  همكار عزيز انسان بايد در فرصتي كه در اختيار دارد Ú†Ù‡ زندگي Ú†Ù‡ پست سازماني Ùˆ… بايد آنطور كه دلش مي خواهد زندگي Ùˆ كار كند . مراعات اين Ùˆ آن Ùˆ كوتاه آمدن براي خوشامد ديگران تا كي؟ اگر با روش خودت زندگي كردي… بازي كردي…. مديريت كردي Ùˆ بهر حال باختي دلت نميسوزد مي گوييم كرديم ،نشد!!!

 5. همكار Says:

  موافقم بدجوری هم موافقم…

Leave a Reply